filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
RomeFilmFest
2023
http://www.romacinemafest.it/en/rome-film-fest/
Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Rzymie
Data wręczenia nagród:
29 października
Konkurs 'Progressive Cinema'
Najlepszy film
wygrane
Pedágio
(2023)
Carolina Markowicz
Wielka Nagroda Jury
wygrane
Urotcite na Blaga
(2023)
Stephan Komandarev
Udział w konkursie
nominacje
Ashil
(2023)
Farhad Delaram
Avant que les flammes ne s'éteignent
(2023)
Mehdi Fikri
Czarna skrzynka
(2023)
Asli Özge
En dag kommer allt det här bli ditt
(2023)
Andreas Öhman
Fremont
(2023)
Babak Jalali
Holiday
(2023)
Edoardo Gabbriellini
Hypnosen
(2023)
Ernst De Geer
Jutro będzie nasze
(2023)
Paola Cortellesi
La erección de Toribio Bardelli
(2023)
Adrian Saba
Mi fanno male i capelli
(2023)
Roberta Torre
Mnich i karabin
(2023)
Pawo Choyning Dorji
Peluri - Kuolema on elävien ongelma
(2023)
Teemu Nikki
Sweet Sue
(2023)
Leo Leigh
Un amor
(2023)
Isabel Coixet
Un silence
(2023)
Joachim Lafosse
Najlepszy reżyser
wygrane
[Joachim Lafosse]
Joachim Lafosse
Un silence
(2023)
Najlepsza aktorka - nagroda im. Moniki Vitti
wygrane
[Alba Rohrwacher]
Alba Rohrwacher
jako Monica w filmie
Mi fanno male i capelli
(2023)
Najlepszy aktor - nagroda im. Vittorio Gassmana
wygrane
[Herbert Nordrum]
Herbert Nordrum
jako André Sandbu w filmie
Hypnosen
(2023)
Najlepszy scenariusz
wygrane
Czarna skrzynka
(2023)
Asli Özge
Nagroda Specjalna Jury
Zdobywca
wygrane
Ashil
(2023)
Farhad Delaram
Jutro będzie nasze
(2023)
Paola Cortellesi
Mnich i karabin
(2023)
Pawo Choyning Dorji
Konkurs 'Alice nella Città'
Najlepszy film dla młodych / dorosłych
wygrane
El otro hijo
(2023)
Juan Sebastián Quebrada
Udział w konkursie
nominacje
Alemania
(2023)
María Zanetti
How to Have Sex
(2023)
Molly Manning Walker
Io e il Secco
(2023)
Gianluca Santoni
Katika Bluu
(2023)
Stéphane Vuillet
,
Stéphane Xhroüet
Les poings serrés
(2022)
Vivian Goffette
Lonely
(2023)
Michele Pennetta
Rivière
(2023)
Hugues Hariche
The New Boy
(2023)
Warwick Thornton
Wycieczka
(2023)
Una Gunjak
Wyróżnieni w roku 2023
Un silence
(
1/2
)
Hypnosen
(
1/2
)
Mnich i karabin
(
1/2
)
Czarna skrzynka
(
1/2
)
Jutro będzie nasze
(
1/2
)
Ashil
(
1/2
)
Mi fanno male i capelli
(
1/2
)
Urotcite na Blaga
(
1/1
)
Pedágio
(
1/1
)
El otro hijo
(
1/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.