PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493752}
6,4 3 554
oceny
6,4 10 1 3554
Battlestar Galactica. Plan
powrót do forum filmu Battlestar Galactica. Plan

ależ marudzicie

użytkownik usunięty

bardzo fajnie, że olmos zrobił ten film, zresztą o ile pamiętam reżyserował niektóre odcinki BSG. the plan dopowiada wiele z serialu, motywacje cylonów, wypadki, zdarzenia. no i, co ciekawsze, odsłania brata cavila, a jego zawziętej motywacji do zniszczenia ludzkości trochę brakowało w serialu. obejrzałam z tak samo zapartym tchem jak całą resztę :) zdecydowanie polecam i jedyne czego żałuję, to że film nie został pociągnięty aż do końca serialu. a jeśli kiedyś dokręcą drugą część to będzie tylko fajniej :)

ocenił(a) film na 8

"a jeśli kiedyś dokręcą drugą część to będzie tylko fajniej :) "

Ano właśnie. Mi się rzuciło w oczy, że Cyloni mieli kopie skór finalnej piątki! na okręcie Odrodzenia. (i dlatego logika mi podpowiada, że coś jest nie tak...)

Z tego może wynikać, że w jakiś sposób mogliby nakręcić dalsze losy piątki bohaterów, która odradza się np na współczesnej Ziemi ;p
Biorąc pod uwagę tylko i wyłącznie to, że kopie skór finalnej piątki nie były zniszczone.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones