PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=448804}

Moich pięć ostatnich dziewczyn

My Last Five Girlfriends
5,3 1 642
oceny
5,3 10 1 1642
Moich pięć ostatnich dziewczyn
powrót do forum filmu Moich pięć ostatnich dziewczyn

problemy męsko-damskie przedstawione z humorem typowo angielskim,który bardziej mi odpowiada niż w większości delikatnie mówiąc "niezbyt mądrych" komedii romantycznych produkcji USA

ocenił(a) film na 8
widz_filmweb

Mnie również się podobała. Proste historie związków okraszone ironicznym komentarzem i przedstawione w ciekawej formie (porównania do parku rozrywki, poradnik skutecznych fochów, miłosny terroryzm). Trochę przypominał mi film "Wszystko o Adamie". Polecam. :)

Khaosth

Mnie bardziej przypomina "Przeboje i podboje" z Johnem Cusackiem. Tam też główny bohater wspomina pięć swoich dziewczyn i z goryczą mówi o miłości. A tak w wymowie, to podobny do "500 days of Summer". Niby ta miłość przynosi tyle rozczarowań i goryczy, tamta miała być "tą jedyną", już się więcej nie zakocha, ogólnie ma już dość dziewczyn itd., (SPOILER) a i tak po Summer przychodzi Autumn, a być może i po niej przyjdzie Winter, u Duncana po Gemmie sąsiadka Angela i tak się to dalej toczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones