PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107245}

Spalona forsa

Plata quemada
7,3 399
ocen
7,3 10 1 399
Spalona forsa
powrót do forum filmu Spalona forsa

Mimo kryminalnej konwencji twórcy w mistrzowski sposób ukazali uczucia pomiędzy bohaterami. Dawno nie widziałem tak dobrego filmu - jest chyba jeszcze lepszy od Samotnego mężczyzny - bo tutaj miłość jest przedstawiona z jeszcze większa pasją i oddaniem. Po prostu czuło się to chemię i napięcie pomiędzy głównymi postaciami w niemal każdej scenie, w której byli razem.

Film na szczęście nie przybrał pozy prostego kryminału i w dużej mierze koncentruje się na warstwie psychicznej - ludzkich lękach, uprzedzeniach i emocjach. To taka opowieść o straconych marzeniach, o tęsknocie za szczęściem i radością życia - niestety główni bohaterowie nie są w stanie na ścieżce, jaką obrali spełnić pragnień swego serca. Konwencja jest trochę dekadencka a trochę romantyczna - bardzo ciekawa realizacja. Świetne kino naprawdę warte tych 2h. No i wielkie brawa dla aktorów - to byli mordercy a ja przez cały seans im kibicowałem, aby udało się im uciec - choć od początku wiedziałem, ze idą po równi pochyłej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones