PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=186828}
6,2 39 708
ocen
6,2 10 1 39708
7,2 16
ocen krytyków
Miami Vice
powrót do forum filmu Miami Vice
Power_T

No właśnie!!! Najgorsze jest to że zarówno pogrążą serial jak i film (bo pewnie będzie denny). Collin Farrell jest kiepskim aktorem co udowodnił a Alexandrze a Jamie Foxx może sobie zmarnowac karierę tym filmem. No cóż więcej więc może być strat niż zysków!!! Czy warto więc realizować tą produkcję??? Zobaczymy w kinie ;)

użytkownik usunięty
quark

co do gry to podobno niezle gówno echhhh ale musze i tak w to pograc a co do filmu to mam cichą nadzieje że bedzie cool tylko ten jamie fox mi nie pasuje do tej roli

Power_T

zastanówcie się zanim zaczniecie narzekać. Reżyserem jest Michael Mann, a on NIE ROBI złych filmów. Co do Farella, widziałem go w "Tigerlandzie", to była znakomita rola.

Yorick

Farrell i Foxx. :/ To będzie nic więcej tylko parodia Miami Vice.

ocenił(a) film na 10
Power_T

Michael Mann stworzył ten serial
a co do obsady to kategoryczny zonk nie na widzę tych typków już Edward Norton był by lepszy.

ocenił(a) film na 9
predator895

Argument że to Mann będzie przywracał Miami Vice powinien przekonać każdego prawdziwego zapaleńca serialu. Ja jestem spokojny - on zadba o klimat. A że Farrel i Foxx zagrają, też potrafię zrozumieć to prawdziwi pozerzy - a takimi właśnie musieli być Crockett i Tubbs jako gliniarze udający handlarzy narkotykami. Mamy przynajmniej pewność, że nie zrobią z tego parodii, lepiej by wam było gdyby główne role grali Owen Wilson i Chris Rock a w epizodach zobaczylibyśmy jeszcze Bena Stillera, Adama Sandlera, Snoop Dogga i Paris Hilton ? ;)

Czekamy (wiadomo, że niektórzy nieco nerwowo).

Power_T

Jeśli zrobią, dobry film to ok ale jeśli zszargają,świętość tak kultowego serialu mają przechlapane.:P

ocenił(a) film na 8
Power_T

jestem za tylko z teo względu, że film robi Mann a więc poprostu powiela on swój pomysł a dodatkowo zna ten serial od podszewki. Gorzej by było gdyby jakiś kmiot wziął się remake, to by się dopiero działo. Zaufajmy Mannowi a co do aktorów... hmmm Foxx mi nie przeszkadza bo na pewno przejdzie idealną metamorfoze a co do Collina... zobaczymy. Na pewno nie będzie to gniot.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones