PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=186828}
6,2 39 633
oceny
6,2 10 1 39633
7,1 15
ocen krytyków
Miami Vice
powrót do forum filmu Miami Vice

Ale na pewno nie ma wśród nich braku klimatu. To nie jest typowy film akcji, bo Michael Mann nigdy nie robi filmów
typowych. I o ile zwykle mogę wymienić jakieś filmy podobne do danego, tak jeśli chodzi o Manna to jego filmy mogą być
podobne tylko do siebie nawzajem, a jego styl odbija się przede wszystkim w specyficznym sposobie kręcenia. No i
muzyka, po prostu nieziemska (ze wskazaniem na zespół Mogwai, którego 2 kawałki z płyty Mr Beast są tu zawarte).
Aktorstwo może nie jest powalające, a jak na Farrella to nawet bardzo dobre. Nie porównuję też filmu do oryginału, który
przyznam widziałem bardzo wybiórczo. Jak dla mnie 8/10, często do tego filmu wracam.

TehGrandMystery

Wg mnie, a jestem niemalże fanatykiem serialu, film ma z nim niewiele wspólnego - powiedziałabym, że wyłącznie Mann'owską manierę i klimat (podobnie jak Manhunter, Gorączka, Informator, Zakładnik a nawet Wrogowie Publiczni). Oddzielam MV 1984 od MV 2006 ale w obu wypadkach jestem podobnie rozsmakowana i często wracam do wersji z Farelką. Polecam serial, jeśli ktoś lubi wycieczki do innego świata albo w przeszłość - to jest najdoskonalszy wehikuł.

ocenił(a) film na 6
TehGrandMystery

Chociaż MV do najlepszych filmów Manna dzieli przepaść to jednak widać że film robi nie byle jaki reżyser...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones