PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=186828}
6,2 39 694
oceny
6,2 10 1 39694
7,2 16
ocen krytyków
Miami Vice
powrót do forum filmu Miami Vice

miami vice mialo kilka wpadek, jak chocby to ze ta dziewczyne z tej chaty powinien od razu zabrac, choc moze to i szczegol; ogolnie przyjemnie sie nawet ogladalo, dobrze zrealizowany i dobrze muzyka sie wbila. Co do bb2 to porazka: duze i duzo bum bum bum + slaby dowcip, wlasciwie nigdy go 2.raz nie obejrzalem.

fructis13

Jeżeli mamy dyskutować to ja się z Tobą zupełnie nie zgadzam.
Miami Vice był bardzoo średni jakoś akcja mi się nie podobała. Zero napięcia...
W tym pojedynku zdecydowanie stawiam na Bad Boys. MI dowcipy z tego filmu się bardzo podobały i dwójka głównych bohaterów była świetna.
Miami Vice: 5/10
Bad Boys: 8/10
Pozdro ;)

ocenił(a) film na 7
yakuz605

MV to na pewno film nietuzinkowy i nie sposob go porownac do zrealizowanego w konwencji mtvowskiej BB. Takiej sensacji jak BB w swiecie rozrywki jest masa. To po prostu nic specjalnego. Natomiast MV przyciaga klimatem i zupelnie innym sposobem prowadzenia narracji. Nie uwazam, ze MV jest lepsze od BB. Wiem jednak, ze do filmu Manna wroce jeszcze kilka razy, a wyczynow boysow juz nie chce ogladac. MV to przyjemne danie, aczkolwiek nie dla kazdego strawne:)
8

ocenił(a) film na 7
Qjaf

Ludzie a wy z tym MTV to jakąś fobie macie czy co ... Tragedia

ocenił(a) film na 9
Tibn

Zabawne, że to właśnie Crocketta i Tubbsa z oryginału nazywali 'MTV Cops'. Dużą zmianę przeszło kino Manna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones