PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=186828}
6,2 39 732
oceny
6,2 10 1 39732
7,2 16
ocen krytyków
Miami Vice
powrót do forum filmu Miami Vice

i jeden z gorszych filmów jakie widziałem. Niestety odradzam.

ocenił(a) film na 10
Vaylander

jesli widziałes w zyciu dwa filmy, a tym drugim byla np Goraczka, to faktycznie uzasadnione stwierdzenie

Vaylander

To nawet się nie tykam bo nie lubię jego filmów, a uwielbiam serial "Miami Vice".

neo_angin

Serial to miazga, murzyni w białych marynarkach i różowych spodniach i na odwrót. Lata 80'te - to wtedy urodził się Bóg.

ocenił(a) film na 10
Vaylander

oceniasz film rozgrywający się w 21szym wieku na podstawie kultury & obyczajów panujących jakies 30 lat wstecz. czy gdyby teraz nakręcono nowy serial MV, aktorzy także mieliby nosić 4-rozmiary większe marynarki a babki szlajać się w tygryskach i panterkach i wciagac koks na co drugim ujeciu? wtf?

sęk w tym, że większość osób oceniających ten film źle, jako główny i w sumie jedyny sensowny i mierzalny argument podaje fakt, iż tak bardzo różni się od serialu. troche tak jakby 'nowe' gwiezdne wojny krytykowac za to ze zostały inaczej (lepiej? nowoczesniej?) nakrecone od 'starych'. rozumiem, że masz sentyment do serialu, ale ze zwyklej przyzwoitosci i dla poszanowania elementarnej godnosci ludzkiego rozumu warto byłoby przyznać, iż film i serial to dwie różne sprawy, które łączą niektóre motywy i osoba Manna.

pudel_z_gwadelupy

Ten film to moim zdaniem gówno zarówno w porównaniu z serialem jak i obiektywnie, jako zwykły film.

użytkownik usunięty
Vaylander

mimo wszystko i tak go obejrzę

Ja też. Właśnie się zaczyna. Oglądałeś mecz?

ocenił(a) film na 8
neo_angin

Filmik jest baardzo dobry,ale ścieżka dźwiękowa wymiata :)

użytkownik usunięty
neo_angin

meczu nie ogladałem, nie mam odpowiedniego kanału a film odstawiam sobie na niedzielę czyli dzisiaj

To żałuj. Ja mam c+, ale i tak w pubie oglądałem.

użytkownik usunięty
neo_angin

Chelsea tez sobie poradzi

Jeśli dobrze się ustawi, a Guardiola wystawi tak butny skład jak wczoraj (Alves na napadzie) to całkiem możliwe.

użytkownik usunięty
neo_angin

szkoda że Drogba kontuzjowany i nie zagra w rewanżu, zamiast niego trener pewnie wystawi tego mośka Torresa

użytkownik usunięty

Miejmy nadzieje że ta kontuzja Drgby to jedynie zasłona dymna przed meczem.

użytkownik usunięty

gdyby nie był kontuzjowany to raczej zagrałby w arcyważnym meczu ligowym z Arsenalem

To raczej podpucha. Torres gra fatalnie, a Chelsea darowała sobie ligę już.

Masz coś dalej do Torresa? :).

użytkownik usunięty
neo_angin

he, odkupił sobie woje wcześniejsze winy. natomiast bramka Ramiresa to istny majstersztyk.
Reasumując: Najlepszy mecz jaki w życiu ogladałem, a ogladałem ich wiele

Karny był super. Nie no. Najlepszy jak widziałem to chyba Liverpool-Milan (3:3). Liverpool to mój drugi ulubiony klub.

użytkownik usunięty
neo_angin

w żadnym wypadku tamten mecz nie umywa się do dzisiejszego.

42 minuta - Barcelona Chelsea 2-0 + Terry czerwona, Chelsea wyszła z większych opresji, zwłaszcza że w całej drogiej byli kompletnie zdominowani a mim to przetrzymali napór i przypieczętowali awans 2 bramką

Im starczało to 2:1 jednak, ale i tak wyrównali.

użytkownik usunięty
neo_angin

jak jesteś zainteresowany to ciekawe dyskusje toczą się na forum inne
http://www.filmweb.pl/forum/inne/Buhahahahahaha!!!+Chelsea+-+Barcelona+1+%3A+0,1 905384
http://www.filmweb.pl/forum/inne/Prawda+jest+taka%2C+%C5%BCe+kupuj%C4%85c,190961 1

ocenił(a) film na 4

Arsenal zawsze będzie górą w Londynie.
C'mon You Gunners!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones