PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=186828}
6,2 39 633
oceny
6,2 10 1 39633
7,1 15
ocen krytyków
Miami Vice
powrót do forum filmu Miami Vice

Niedoceniony

ocenił(a) film na 7

Bardzo niedoceniony film, nie taki zły jak wielu uważa. Mocne, realistycznego kino, bez zbędnego upiększania, zarąbisty klimat, zdjęcia, świetna muzyka, dobra gra aktorska. Najbardziej dzielący widownie film Manna z wszystkich które nakręcił, ale ja go kocham. Mocne 7/10

ocenił(a) film na 9
nashty88

' Mocne, realistycznego kino, bez zbędnego upiększania, zarąbisty klimat, zdjęcia, świetna muzyka, dobra gra aktorska'
I tylko 7?

ocenił(a) film na 7
radzix44

Tak "tylko" 7

ocenił(a) film na 9
nashty88

7 oznacza 'dobry film'. Według Ciebie 'dobra' byla jedynie gra, klimat i zdjecia 'zarąbiste', a muzyka 'swietna', więc sie zdziwilem ze Tylko 7

ocenił(a) film na 7
radzix44

W porownaniu z pozostałą resztą filmów Pana Manna, które są jak wiadomo niesamowite i nie oszukujmy się przewyższają jeszcze Miami Vice, uznałem że siódemka będzie adekwatną oceną. Wiadomo, że znalazło by się jeszcze troszkę niedociągnięć które ma ten film, ale akurat wszystko to co wymieniłem wyżej bardzo mi się podobało. Dla mnie siódemka to wysoka ocena.

nashty88

ten film trzeba w kinie obejrzeć a nie na kompie albo TV. Pamietam, ze poszedłem bez jakiś szczególnych oczekiwań na seans, a wyszedłem zbierając szczene. Zdjecia,montaż,muzyka,realizm. W fabułe nie wnikam, bo po tym co pokazał Mann ani gra aktorska ani fabuła mnie nie za bardzo interesowała.

ocenił(a) film na 7
dewille

Z pewnością w kinie się lepiej oglądało :D. Ja oglądałem na dvd i także byłem zadowolony po seansie, chociaż maksymalnej oceny bym nie wystawił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones