PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=186828}
6,2 39 729
ocen
6,2 10 1 39729
7,2 16
ocen krytyków
Miami Vice
powrót do forum filmu Miami Vice

Film zależy od nastawienia się i oczekiwania. Jak ktoś widział "zimną" męską Gorączkę i
Zakładnika to się nie zawiedzie. http://gameplay.pl/news.asp?ID=61311 Fajny artykuł. Bardzo
polecam. Film specyficzny. Nie przeczę. Ja dorosłem do niego za trzecim razem. Wiem, że to
kwestia gustu i że są ludzie ogarnięci tandetą i chcący światełek i słodkości, infantylności jak w
serialu, ale tu jest 2006. Mówił o tym making of, relacje, dodatki, a także bonusy na płycie.
Kryminalnie film fajny. Specyficzny. Odległy od Hoolywoodzkiej szybkiej narracji. Ciekawy i
specyficzny. Ocena wedle gustu. IMO po obejrzeniu dodatków i wersji reżyserskiej gdzie jest
multum scen dodanych i wyciętych zbędnych (np. dodanie wyścigu na początku z kapitalną
muzyką i wprowadzeniem to dalszej akcji) warto zobaczyć. WARTO. Niestety 90% ogląda to u
wujka Staszka w roździałce na kaloryfer. Albo kinówkie na Tefałen, która uważam psuje
pierwszy odbiór. W HD jeszcze daje radę, ale dopiero reżyserka w HD pokazuje pazur. Ktoś kto
twierdzi, że dno to na prawdę RACZEJ musiał być bardzo ograniczony, bo przy np. Avatarze i innych
zwyczajnie Miami Vice w HD robi wrażenie. W HD, a nie pseudo Torrencie skonwertowanym z Blue-raya. Miła odmiana od Bad Boys 2. Robi wrażenie. Inne. Minusy??? Troche typowo Hoolywoodzki romans Crocketa,

ocenił(a) film na 9
Redgard

Ciężko docenić film nagrany i przygotowany pod kameramy HD cyfrowe, bez odpowiedniego TV czy odbiornika;) Bo Ripy są na poziomie śmiesznym, a właśnie tu ulatuje połowa klimatu. To kwestia gustu. Mi się podobał inni wolą klimat lat 80 i bardziej zwięzłą fabułę. Może to wynika z tego, że po filmikach making of wiedziałem co Mann chciał stworzyć. I tym podyktowana jest moja ocena. Natomiast wersja kinowa na prawdę mnie trochę zawiodła i zasługuje na 6/10. Ale z tego co wiem to była kwestia wersja producentów i reżysera. Dlatego staram się sprawiedliwie oceniać, bo czas filmów ten sam, a bodajże 25 minut filmów zupełnie inny. Niestety chyba pierwszy odbiór waży całą sprawę;) Ale i tak polecam. Kupa czy geniusz obejrzeć dla siebie. Tylko tyle.A nóż, widelec, się spodoba.

Redgard

Masz 100% racji! w 700MB to można sobie komedie oglądać, ale nie kino akcji......... Miami Vice w HD po prostu zachwyca, mnóstwo klimatu, muzyka, dźwięk (tak "soczystych" odgłosów broni nie słyszałem w żadnym filmie, dźwięk F430 na autostradzie- kolejny dobry przykład)

użytkownik usunięty
Redgard

Czy wersja reżyserska to dostępna u nas na DVD? Będę wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9

Niestety w Polsce nie jest dostępna na DVD

użytkownik usunięty
Redgard

Dziękuję. Pzdr.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones