PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=186828}
6,2 39 695
ocen
6,2 10 1 39695
7,2 16
ocen krytyków
Miami Vice
powrót do forum filmu Miami Vice

Tragedia. Nie poznaje stylu faceta,którego produkcje były takie dobre. FIlm jest po prostu nudny, chaotyczny, bez klimatu ani dobrej muzyki. Słabe dialogi.......łeeeee . Zawiodłem się. Taki super serial był.

ocenił(a) film na 8
TorcidaTiger

Ja pierdziu facet ty się dobrze czujesz??Bo mi sie wydaje że ty gówno sie znasz...Tragedia,nie no nie mogę.
Perfekcyjnie dopracowane sceny,pokazujące "prawdziwą" pracę policji od kuchni,przeciwnicy naszej dwójki bardzo wiarygodni w swoim fachu i wygladzie szczególnie te przeszywanie wzrokiem,ciągłe analizowanie,mało tego muzyka idealnie współgra z obrazem,klimaty kubańskie,już pierwszy kawałek w dyskotece taki "nerwowy"elektroniczne brzmienia,dalej,rewelacyjny podkład gdy motorówką udają się na Kubę(randka)mozna wyliczać bez końca jeden z najlepszych soundracków!Jeśli ty tego nie słyszysz to albo jesteś głuchy albo totalnym ignorantem!

ocenił(a) film na 8
aronn

I serial pokazywał inne czasy w Miami a wersja kinowa bliżej obecnych,ja też liczyłem na ducha serialu ale teraz po kolejnym obejrzeniu zaczynam go doceniać...
I w ogóle piszesz,że masz bardzo dobry gust to powiedz mi dlaczego ukrywasz swoje oceny,wstydzisz sie ich?

ocenił(a) film na 4
aronn

Nawet jeśli Twoje argumenty są słuszne, to uważasz że film zasługuję na ocenę 10? Nie wydaje mi się...

ocenił(a) film na 8
Slowianin

10 w kategorii tego gatunku a przynajmniej 8 a nie marne 4 na taką ocenę zasługują tasiemce w których gra Seagal....

ocenił(a) film na 9
TorcidaTiger

Żeby docenić ten film trzeba zrozumieć, że z założenia oparty jest na klimacie, a nie na fabule, czy też konwencjonalnej narracji. Minimalizm produkcji, oszczędne dialogi, banalna fabuła, wyprane z życia osobowości, wyblakły świat, wszystko jest świadomym zabiegiem. Jak już wspomniał kolega aronn, celem jest ukazanie współczesnego, późno kapitalistycznego świata, w którym wszystko jest w ciągłym ruchu, płynne, chaotyczne, powiązane niewidzialną siatką powiązań, w której ludzie nie mają szans się połapać.

Lye

To czemu oni tylko jeżdżą od punktu a do b i się ruchają? -,-

ocenił(a) film na 9
TorcidaTiger

Żeby ocenic ten film trzeba obejrzeć wersje reżyserską. Do tego Polecam książkę "Prawdziwy Gangster", po której inaczej można w filmie zobaczyć więcej smaczków. Jest ok, 8/10 dla wersji reżyserskiej jak najbardziej zasłużone.

ocenił(a) film na 9
marek_section8

EDIT: miało być tak
Żeby ocenic ten film trzeba obejrzeć wersje reżyserską. Do tego Polecam książkę "Prawdziwy Gangster", po której inaczej można na ten film spojrzeć. Jest ok, 8/10 dla wersji reżyserskiej jak najbardziej zasłużone.

marek_section8

Masz wersje reżyserską?

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 9
marek_section8

Tu jest opisane czym sie różnia, jest 26 innych scen itp. http://www.movie-censorship.com/report.php?ID=3741
Miami Vice 2006 Unrated 720p BRRip H264 AAC-Rx(Phoenix-RG) ;)

TorcidaTiger

"bez klimatu ani dobrej muzyki"
Z tym pierwszym to ok, nie każdy łapie klimat, ale z tym drugim to używając słownictwa potocznego "doje......ś do pieca" ;)

ubersoldat

Oczywiście że nie doyepałem i większość się ze mna zgodziła. Nie ma Hammera, nie ma dobrej muzy!

ocenił(a) film na 8
TorcidaTiger

przestań majaczyć

aronn

Taka prawda, o czym świadcz liczne maile na priva i opinie o filmie chociażby prasy amerykańskiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones