PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=186828}
6,2 39 708
ocen
6,2 10 1 39708
7,2 16
ocen krytyków
Miami Vice
powrót do forum filmu Miami Vice

Wypowiedzi na forum są bardzo pozytywne, co mnie szczerze mówiąc dziwi. Dawno nie widziałam tak płaskich postaci. Kobiety w tym filmie to jest jakaś żenada. Cały wątek Isabelli i Sonnego oglądałam z wyrazem najgłębszego politowania na twarzy, bo jak to - twarda babka znająca realia "branży", w której pracuje, płynie sobie z potencjalnym wrogiem gdzieś hen daleko, idzie z nim do łóżka i zaczyna mu ufać, zupełnie nie przejmując się swoim szefem i resztą ekipy. Do tego jej "jestem bizneswoman, nie potrzebuję męża, by mieć dom" brzmi co najmniej niedorzecznie. I bardzo proszę, niech mi nikt nie wmawia, że postaci kobiece w filmach gangsterskich są nieistotne, bo mnóstwo jest klasyków, w których dziewczyny (nie grające przecież głównych skrzypiec) może nie są inteligentne, nie są "twarde", ale przynajmniej mają charakter, jakiś rys. Tutaj mi tego zabrakło, i to nie tylko w przypadku kobie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones