PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=186828}
6,2 39 694
oceny
6,2 10 1 39694
7,2 16
ocen krytyków
Miami Vice
powrót do forum filmu Miami Vice

uważam, że film jest tylko dobry, ale mam wrażenie, że główni bohaterowie nie odczuwają żadnych emocji. Nie wiadomo czy są tylko partnerami w pracy, czy również najlepszymi kumplami, którzy lubią razem wypić i przyimprezować.
Za to muzyka w filmie jest niesamowita! Mój ulubiony soundtrack.

ocenił(a) film na 6
bartoszd

Jak kto lubi- film bardzo przeciętny, już widzę jak amerykańscy gliniarze podróżują takimi samochodami:)
Akcja bardzo niespójna, wątki niedokończone, zazwyczaj nie mam z tym problemu(:D), a w tym filmie czasami nie wiedziałem o co chodzi...
Co do soundtracku- jak kto lubi, może muzyka ładna, nie mnie to oceniać, ale za to kompletnie nie pasująca do tego rodzaju filmu, którego akcja i tak już zalatywała nudą, a do tego muzyka rodem z melodramatu...
Ale to tylko moja opinia...
Reasumując: 6/10

ocenił(a) film na 9
pieter88

Może dlatego że to byli tajniacy a nie zwykli gliniarze. jak można traktować gościa jako poważnego "przestępcę" który jeździ rozklekotanym Garbusem ? Ktoś taki ma robić interesy w grubym kalibrze ?
po za tym nie oszukujmy się Miami Vice do czegoś zobowiązuje, muszą być super wozy, szybkie łodzie i ładne damy i plenery. Tylko Elvisa zabrakło i jachtu St. Vitus Dance - a szkoda.

Podkład muzyczny według mnie dobrany odpowiednio - gdybyś mógł rozwinąć myśl które kawałki były z melodramatu - kiedy akcja zwalnia muzyka jest "melancholijna" że tak ją nazwę kiedy coś się dzieje motyw muzyczny jest bardziej żywiołowy. Gdy ekipa płynie łódkami z porcją narkotyków którą mają przekazać porywaczom Trudy według mnie rewelacyjny podkład muzyczny w tej scenie. Podobnie jak zamykający film motyw.

ocenił(a) film na 6
Sonny_Crockett

Kolesie podjeżdżają do brzegu motorówką,cas ucieka, muszą jak najszybciej jechać odbić tą czarną laskę, a muzyka jak na Titanicu w czasie rysowania tego słynnego obrazka przez Jake'a...
Trudno sobie wyobrazić gorzej dobraną muzykę do takiego momentu...
Nie oceniam jakości soundtracku, któy może i dobry był, ale jego kompletnie chybiony dobór do akcji...

ocenił(a) film na 9
pieter88

Gdyby wstawili w tę scenę coś "szybszego" popsuło by to tę scenę, według mnie kawałek dobrze się tam wkomponował. Ale możesz mieć swoje zdanie.

ocenił(a) film na 3
bartoszd

Moim zdaniem był to jeden z najsłabszych filmów sensacyjnych, jakie oglądałam do tej pory. Zero akcji, sceny łóżkowo - prysznicowo - samochodowe non-stop, dużo niepotrzebnej paplaniny, utarte schematy. Jedynie co mi się podobało to muzyka.
3/10 - na końcu coś się rozkręciło

ocenił(a) film na 8
Kaffik

Dokładnie,jeden z najlepszych soundracków,juz na początku trzy pierwsze kawałki w dyskotece bardzo dobre,pózniej jest jescze lepiej....A sam film niedoceniony a szkoda,wszystko pokazane bardzo realistycznie,a w szczególnosci praca policji,został zachowany klimat serialu tyle że bardziej mroczniej(duzo scen nocą).Ludzie co z wami,jakie nudy?Co wyście oczekiwali?

bartoszd

Film jest świetny, ma swój klimat, a muzyczka prostu genialna. Niektórzy zarzucają mu nude i brak jak tego nie zauwazyłem. Nudza i męcza to mnie filmy w stylu transporter 2, gdzie bohater przeskakuje z odległego budynku do garażu wielopoziomowego samochodem, lub sam rozwala 15 kolesi i nawet sie nie spoci przy tym. MV jest bardziej realistyczny to jego plus. Naprawde kawał solidnego kina akcji, bez taniej sensacji. 8 na 10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones