PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=186828}
6,2 39 695
ocen
6,2 10 1 39695
7,2 16
ocen krytyków
Miami Vice
powrót do forum filmu Miami Vice

nie przesadzajcie

ocenił(a) film na 8

Besztacie ten film a dla mnie był dobry dałem mu 7/10 były tam akcja w nowym innym niż wszystkie ujęciu wyglądała jak z prawidziwej kamery, super muzyka (z której zamowiłem soundtrack na allegro), piekne scenerie wogole film bardzo przyjemnie sie oglada, i nie musi to byc idealna kopia serialu jak dlamnie dobrze ze niebyła.

ocenił(a) film na 10
Dakar0202

Dokładnie! Ludzie zawsze będą narzekać i zawsze będzie im źle. Film miał zupełnie inny, nowy, oryginalny styl i klimat, który wyróżnia go z tłumu. To trzeba docenić. A, że nie był taki jak serial jest tym bardziej na plus, bo to chyba oczywiste, że nie dałoby się tego zrobić, nie te lata i nie ci aktorzy. Mocne 8/10 jak dla mnie.

Dakar0202

Naprawde dobry kawał kina akcji, bez tanich chwytów. Ma swój styl i świetna muzykę. Powiew świeżości w coraz bardziej schematycznym kinie amerykańskim. Poza tym film oparty jest na serialu o ile ktoś go pamięta. Tamci bohaterowie nie zgrywali Jackie Chana, MV dobrze oddaje klimat serialu. Solidne 8 na 10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones