PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=186828}
6,2 39 631
ocen
6,2 10 1 39631
7,1 15
ocen krytyków
Miami Vice
powrót do forum filmu Miami Vice

Film Miami Vice obejrzałem dopiero w telewizji na TVN, oczywiście mogłem zobaczyc go wcześniej ale wszyscy mi odradzali, twierdząc że to słaby film, no i mieli rację. Zmeczęczył mnie ten film, a reklamy tym razem były wybawieniem od nudy i monotoni na ekranie. Trzeba zacząć od tego zę film ten nie ma właściwie nic wspólnego z słynnym serialem. w tym filmie nie ma słonecznego Miami, krzykliwych kolorów, pelikanów i plaż pełnych modelek w bikini, większośc filmu dziej się w nocy a jedyne co widac to jakieś baraki i magazyny, nic wartego zapamiętania. Również duet Farell\Fox wypada miernie na tle Jonhson\Thomas, ekranowi partnerzy nie mają ikry, charakteru i luzu poprzedników mimo tego że noszą drogie garnitury i okulaty. Zresztą sam film jako film sensacyjny też nie wypada zbytnio korzystnie, przez 80% właściwie nic się nie dziej, gadają o mało interesujących sprawach, jedynie finałowa strzelanina, która zrobiona jest naprawdę nieźle przypomina nam że to jednak film sensacyjny a nie dramat obyczajowy o policjantach. Osobiście daje ocene 5 ten film to zmarnowany potencjał kultowego serialu.

johnyss

Zgadzam się z przedmówcą;)) Oglądałam Miami Vice wczoraj na tvn'ie i ten film nie rzucił mnie na kolana. Mimo, że lubię Fox'a i nawet Colina Farell'a to ich duet faktycznie był mało przekonujący. Ogólnie w filmie był "ciemny klimat" ;) Dopiero pod koniec filmu były sceny, które miały coś wspólnego z sensacją. Strzelanina i uwolnienie dziewczyny Fox'a z baraków. Jak już się czepiać to jeszcze napisy końcowe były okropne. Ten niebieski kolo zlewał mi się w jedną wielką plamę.
Aha i znalazłam jeszcze plusa: piosenka promująca film: Nonpoint - In The Air Tonight, cover, ale zawsze;)
Pozdrawiam;))

ocenił(a) film na 6
aneant89

Cieszę się, ze ten film miał tak mało wspólnego z serialem. Obejrzałam tę romantyczną historię glównie dla grającej w niej Gong Li i stwierdzam, że była niesamowita... Gong Li oczywiście :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones